Yeşil ve Yaşanabilir bir çevre için...
Bize Ulaşın: +90 312 472 66 64

İnsan Kaynakları Politikası

Birbirinden önemli uluslararası projeleri üstlenerek her geçen gün emin adımlarla büyüyen Üregen, insan gücünün, bir şirketin ürün ve hizmet kalitesini arttıran en önemli etken olduğu bilinciyle uluslararası standartlara uygun, çağdaş ve stratejik insan kaynakları politikalarını benimsemiştir.

Öncelikle doğru belirlenmiş insan gücü ihtiyacı için işe en uygun adayları seçmeye çalışır.

Çalışanlarına kendilerini geliştirip yeni sorumluluklar almaları için fırsat tanır.

Parlak bir gelecek için insan yaratıcılık ve yeteneklerine yapılan yatırımın önemine inanan Üregen, çalışanlarına sağladığı düzenli eğitimlerle inşaat sektöründe sürekli değişen normları ve yeni teknolojileri takip etmektedir.

Çalışanlarının sadece mesleki gelişimlerini değil onların kişisel gelişimlerini de desteklemeyi hedefler. Bu amaçla her seviyedeki çalışanını kapsayan periyodik eğitim ve geliştirme programları yürütür. Bu programlar bir takım ruhu içinde koordineli eylem yeteneği, gerçekçi karar verme becerileri, yaratıcılık ve verimlilik konularında yoğunlaşmıştır.

Ayrıca bütün Üregen çalışanları için "Sağlık Ve Güvenlik Yönetim Sistemi" konusunda eğitimler organize eder.

Çalışanlarının firmasını sevmesini, yaratıcı güçlerini kullanarak geliştirmesini ve Üregen ailesinin bir ferdi olmaktan gurur duymasını sağlayacak dinamik, açık görüşlü, çağdaş iş ilkelerini kavramış bir yönetim anlayışla çalışır.

Üregen misyon ve vizyonunu özümsemiş ortak hedefler doğrultusunda, dayanışma ve işbirliği içinde heyecanla çalışan büyük bir ailedir. Bu geniş ailenin bütün üyeleri hangi kademede görev almış olursa olsunlar; çalışmaktan gurur duydukları projeleri, severek inşa eden profesyonellerdir.